Ne bobų reikalai – tai projektas gimęs iš nuoširdaus noro laisvai gyventi! Tai gyvenimo būdas, jungiantis laisvus, drąsius ir gyvenimu besimėgaujančias asmenybes. Tai siekis ir priemonė paskatinti tavo, žmogau, saviraišką! Myli savo šalį? Turi kitokią nuomonė, nei dauguma?
Nebijai garsiai visam pasauliui pasakyti, kad tavo požiūris į daugelį dalykų yra savitas ir netradicinis? Esi tas, kuris siekia netradicinių dalykų? Mėgsti rengtis kitaip ir gyventi kitokiu gyvenimo ritmu nei tave supanti visuomenė? Tuomet tu esi vienas iš mūsų!
Ne bobų reikalai, kaip kūrybinė studija įkurta 2015 metais, dabar išaugo į saviraiškos projektą! Iš visos širdies, su geriausiais linkėjimais ir dėkingumu, mes sukūrėme Jums šiuos drabužius, kaip žmogaus laisvės simbolį! Tikime, kad kiekvienas įsigijęs šį drabužį, tapsite laisvės ambasadoriais ne tik Lietuvoje, bet ir už jūrų marių… 

KŪRĖJAI

ne bobų reikalai, Eglė Bausytė Vidmanatas

Tai mes, Ne bobų reikalai kūrėjai Eglė Bausytė ir Vidmantas Šmitas. Esame du idėjų ir energijos nestokojantys piliečiai, kurie 2020 metų vieną rugsėjo vakarą sugalvojo, kad laikas savo mintis nusodinti ant drabužių! O, kad žinotumėte, kiek diskusijų ir nuoširdaus džiaugsmo buvo bekuriant Ne Bobų reikalų drabužius.

Nors pradžioje planavome paleisti tiesiog masinį produktą. Finale gavosi itin daug rankų šilumos ir dėmesio reikalaujantis projektas. Kodėl? Nes labai norėjome šiuos drabužius praturtinti detalėmis. O tie, kas dar nečiupinėjote mūsų džemperiukų savomis rankomis, tikrai liksite maloniai nustebę. Nes tokio drabužio tikrai niekas nesumaišys su masinės gamybos produktu.

YPAČ DIDELIS AČIŪ artimiausiems draugams, kurie pirmomis mūsų projekto gyvavimo dienomis išreiškė labai didelį palaikymą!
Pažadame, tai tik pradžia. Tad šią gražią saulėtą pavasario dieną siunčiame Jums linkėjimus ir raginame kiekvieną: pradėkite veikti ir realizuoti savo idėjas. Nes geresnio laiko nei DABAR gali ir nebūti!